pl
Hotel Regent

Przyjęcia okolicznościowe

Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe wydarzenie

Piwnice Regenta to idealne miejsce, by zorganizować przyjęcie okolicznościowe, uczcić ważne wydarzenie, zrobić niespodziankę komuś z rodziny czy przyjaciół. W przytulnych wnętrzach wsp��lne świętowanie będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Piwnice Regenta to dwie kameralne sale, kącik barowy oraz sezonowy ogródek urządzony w podwórzu zabytkowej kamienicy. Łącznie w naszych salach może biesiadować nawet 60 osób.

W restauracji na życzenie gości organizujemy:

Dbamy o to, by każdy z gości czuł się wyjątkowo, stąd też tworząc menu, zawsze przygotowujemy coś specjalnego dla dzieci i wegetarian.

Sprawdź opinie naszych gości:

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE, 16 MAJA 2016

Dzięki Państwu mamy wspaniałe wspomnienia zarówno z uroczystości komunijnej naszych dzieci, jak również z przyjęcia w Państwa Restauracji w Hotelu Regent. Jesteśmy bardzo zadowoleni z menu, które było bardzo smaczne i pięknie podane! Nasi Goście docenili ilość serwowanego jedzenia, a my zarówno ilość, jak i adekwatność ceny. Serdecznie dziękujemy też obsługującej nas Pani oraz Panu (przepraszam, że nie pamiętam imion, ale mam nadzieję, Pani Sabino, że za Pani pośrednictwem nasze podziękowania dotrą do odpowiednich Os����b). Byli bardzo profesjonalni, mili i wykazali się wielką cierpliwością również do naszych dzieci 🙂
Piwnice Regenta okazały się doskona��ym miejscem na naszą uroczystość (zarówno sala, ogródek, jak i winda :-))

Małgorzata Kowalska z rodziną.